Weather by Freemeteo.com
Mladá dívka v USA shodila
16 kg na praxi v USA
Reportérka vypráví neuvěřitelný příběh o tom, jak kamarádka zhubla
Napsala HANA NOVÁKOVÁ Článek uvádí:
Vydáno:
Moje kamarádka – Valérie, získala praxi v oboru prestižní mezinárodní společnosti v USA, kde se jí podařilo zhubnout 16 kg během pouhých 2 měsíců. Než získala tuto práci, vážila 69, a když se vrátila domů, měla pouhých 53. Když jsem jí potkal, nemohl jsem uvěřit svým očím. Musím přiznat, že jsem jí záviděla. Musela jsem znát tajemství jejího hubnutí...

Po mnoho let jsem zkoušela různé způsoby, jak zhubnout a udržet si váhu. Bohužel - marně. A přesto jsem byla rozhodnutá bojovat až do konce, protože snem každé ženy je...

BÝT PŘITAŽLIVÁ, KRÁSNÁ A ŽÁDANÁ.

Na konci srpna se vrátila z Ameriky, kde působila na praxi v mezinárodní finanční skupině. Co jsem se od ní dozvěděla, naprosto změnilo můj pohled na hubnutí a vrátila mi zpět sílu pokračovat v mém cíli. Tato informace může dát naději každé ženě

MŮŽE SI TAK SPLNIT SVŮJ SEN.

Šla jsem na letiště, abych se setkala s mojí kamarádkou a nemohla jsem uvěřit svým očím! Lidé, kteří pracují v kanceláří, obvykle přiberou, protože nemají dostatek času na zdravé jídlo, a proto jsem byla tak překvapená, když jsem ji viděla, jak je štíhlá. Naprosto neuvěřitelná. Vypadala úžasně: plná života, aktivní, odhodlaná a motivovaná. Zhubla 16 kg za poslední 2 měsíce.

Červen 2012, USA Srpen 2012, USA


JAK JSEM OBJEVILA JEJÍ TAJEMSTVÍ:

Krátce po jejím příjezdu jsme šli společně na večeři a vytáhla malou bílou krabičku podobnou cigaretám a začala posypávat své jídlo obsahem této krabičky. To mě opravdu zaskočilo. Poté mi začala vyprávět svůj příběh:"To je opravdu geniální věc" - řekla. Je to nový způsob, jak zhubnout přirozený a bezpečným způsobem. Zapomeňte na jojo efekt a všechny zádrhely diet. Tento produkt se skládá z krystalů, kterými posypete své jídlo. Mírně a rovnoměrně posypete povrch jídla, takže to jeho chuť. Přípravek vytvořil a vyvinul v USA doktor Hill během posledních 20 let výzkumu. Krystaly zlepší chuť jídla tak, že má vliv na mozek a budete se cítit rychleji plní s menším příjmem jídla. Tělo se adaptuje na nižší příjem kalorií, takže zhubnete bez hladovění nebo deprivace.

V Americe je to nejnovější hit. Stovky tisíc lidí jsou velmi spokojeni s výsledky. Kamkoli půjdete, můžete vidět a potkat lidi, kteří jej používají. Zhubnou v průměru 15 kg za 50-60 dní. Je tomu nyní již rok, co byl tento produkt uveden na trh. Valérie se o něm dověděla od svých kolegů. Mnoho z nich si s ním sypalo své jídlo.

Společnost v USA, která jej vyrábí, již začala prodávat produkt NIDORA i v Evropě. Tento produkt je k dostání i ve Český ale v omezeném množství. Více informací o produktu můžete zjistit a objednat si jej na jeho webové stránce (tento odkaz vám nabízí akční cenu – jen 940 Kč, což je skvělá cena, protože běžná cena je 1710 Kč a cena v USA je 89 USD).


VYUŽILA JSEM AKTUÁLNÍ SLEVU!

Byl jsem zvědavý a zjistil jsem více podrobností o tomto produktu, tak jsem vstoupil na oficiální stránku. Rozhodl jsem se využít aktuální akční nabídky. Objednal jsem dva balíčky, aniž bych se o to zajímal, protože jsem měl možnost produkt vrátit a získat zpět své peníze (to je jako zkušební doba). Bylo to naprosto bez rizika, a moje objednávka byla více než bezpečná.

OBJEDNALA JSEM!

Balíček dorazil za 2-3 dny. Byla jsem opravdu nadšena, protože jsem držela v rukou něco, co pomohlo mnoha lidem shodit jejich nechtěná kila a dosáhnout jejich snu. Praktické a jednoduché použití krabičky na mě udělalo silný dojem. Protože jsem zakoupila balení 2 krabiček v rámci akce, byla jsem odhodlána se držet hubnoucího deníku 7-8 týdnů stejně jako moje kamarádka.MŮJ DENÍK HUBNUTÍ

Napsala HANA NOVÁKOVÁ, Lifestylemax

týden 1

start:73 kg
konec: 70,5 kg

Můj první týden při používání přípravku NIDORA. Bylo to v klidu... ve skutečnosti to bylo velmi dobré :) Zhubla jsem 2,5kg a cítila jsem se opravdu svěží. Rozhodla jsem se řídit několika jednoduchými pravidly (která doporučil můj doktor), když jsem používala produkt. Jezte častěji , ale menší porce, jezte pravidelně každá den. (podobně jako rozvrh), a pijte mnoho vody. Neměla jsem absolutně žádný problém nosit si s sebou tu malou krabičku a posypat s ní všechno, co jím. Zatím je všechno dobré...

týden 2

start:70,5 kg
konec: 68,5 kg

Uuuffffff..
Je velká úleva, když víte, že můžete jíst vše, co máte rádi a vaše tělo pří tom nebude ukládat tuk. Sypat, sypat, sypat! Necítím se neustále vina, pokaždé, když si dám svačinku. Nyní, během druhého týdnu tohoto programu, mohu opravdu říci, že je skvělý a že funguje. Zatím 5,5kg ! Zdá se mi to?? Děvčata a kolegové si již také všimli změny a lichotkami se to jen hemží. Je to skvělé!!

týden 3

start: 68,5 kg
konec: 64,5 kg

Začala jsem do práce chodit pěšky místo ježdění tramvají. Teď, když jsem lehčí, vyžaduje moje tělo více pohybu a hodně si to užívám. Opravdu nevěřím svému štěstí! V poslední době hodně přemýšlí a jsem schopna odpovědět na mnoho otázek, které mě dříve trápily. A nyní mám cíl! Vím, že hubnutí není o číslech a statistikách... Není to o tom, co si o vás myslí ostatní... celé je to o tom, jak se cítíte. Mým cílem už není žádné číslo, mým cílem... je moje štěstí.

týden 4

start:64,5 kg
konec: 60,5 kg

Zdravím své nové já! Tento víkend jsem byla navštívit své rodiče a moje matka mě z dálky sotva poznala. Když jsem jí pověděla můj zázračný příběh, nevěřila, že je možné zhubnout pouze pomocí jediného produktu - bez cvičení a bez diety. Uvařila moje oblíbené kuře na havajský způsob jako vždy a obě jsme si užily s produktem NIDORA. Pozorovala mě, jak jsem tam seděla, šťastná, plná života, znovu v rozkvětu a znám svoji mámu - myslela si "Možná si někoho najde a potěší nás několika malými rošťáky..". Jenom jsem se usmívala - počkej mami, jsem pořád mladá : ))

týden 5

start: 60,5 kg
konec: 59,5 kg

Těžký týden. Dostala jsem chřipku a měla jsem mnoho jídla, které jsem nemohla posypat svou NIDORou.. to mě mrzí. Uvažuj pozitivně, holka! To jsem měla na mysli po celou dobu. Mým cílem je moje štěstí! Relativní úspěch s 1kg dolů.

týden 6

start:59,5 kg
konec: 57,5 kg

S holkama jsme šli v sobotu večer do klubu. Měla jsem pár flirtů.. mmm... Je příjemné být přitažlivá... -15kg a výsledky jsou daleko nad očekávání. Jak jsem řekla, nikdy bych si nemyslela, že bych byla schopná shodit všechen ten tuk... jsou však mnohem lepší věci než to. Můj sociální život zažívá skvělý návrat, cítím se zdravější a celkově mám více energie. Také jsem zjistila, že lidé se stále více zajímají o moji nádhernou tajemnou bílou krabičku, každý ji chce vyzkoušet : )

týden 7

start: 57,5 kg
konec: 57 kg

Milý deníčku, mám pro tebe smutnou zprávu. Vypadá to, že NIDORA funguje dokonale, jsem si tím jistější a už nepotřebuji zaznamenávat svůj úspěch. Hubnout a cítit se skvěle je pro mě v těchto dnech přirozené. Lidé si na dobré věci snadnou zvyknou... a tak si budu dále kropit jídlo svým kouzelným přípravkem a následovat svoje štěstí... ahoj


reklama

Klikněte zde a objednejte si produkt NIDORA
(tento odkaz vám poskytne akční cenu)
+ POŠTOVNÉ ZDARMA

POZOR:
Kvůli obrovskému zájmu jsou naše zásilky nyní omezené.
Tato akce je k dispozici do:

Komentáře

Alex_USA

Ahoj, je to prostě skvělé, nevěděl jsem, že něco takového existuje v naší zemi. Děkuji moc za informace.

Sammy

Aaaaah, tuhle bílou krabičku znám ze Států. Viděl jsem ji tam používat mnoho lidí.

Love ME

Ahoj, byla jsem opravdu překvapena, když jsem tu viděla produkt NIDORA. Myslela jsem si, že jej prodávají pouze v USA. Mám tam spoustu přátel, kteří jej používají a říkají, že je prostě skvělý.

Samantha

O Státech nevím, koupila jsem ji tady a momentálně jsem ve druhém měsíci – zhubla jsem o 9 kg, a jsem opravdu šťastná.

Alex

Ahoj, čau.. Právě jsem chtěla říci to samé. Žiji 2 roky v Bostonu a Nidoru jsem poslala mámě poštou. Udržuje si dobrou váhu a nemá problémy s cukrovkou.

Joy1

Můj přítel je Američan celá jeho rodina používá Nidoru. V létě všichni hodně zhubli. Přijeli k mým rodičům se svými bílými krabičkami a bylo to hodně zábavné : ) Je to výborný výrobek!

HushPuppies

Je zajímavé, jak to funguje, svým způsobem je to zvláštní. Důležité ale je, že to funguje. Zhubla jsem 6 kilo - zásilka dorazila před 3 týdny.

Nico

: ) : ) : ) Přemýšlela jsem, jak získat Nidoru v EU. Ve Státech jsem ji používala a teď mi došla, tak mám radost, že jsem ji tady našla. Nikdy nezačnu jíst, aniž bych si posypala své jídlo nidorou. Moje váha je stabilní a nepřibírám, žádný tuk nebo tak. Během prvních 2 měsíců používání jsem zhubnula 12 kg!

Maya

O tomto produktu mi řekl moje kamarádka. Objevila jej, když byla v USA na programu work&travel. Všichni mojí přátelé, kteří tam jedou, se vracejí a vezou si nidoru domů.

Sněhurka

Objednal si to někdo u nás?

Famous

Jasně Sněhurko. Je to již 4. týden, co to používám. Všichni moji přátelé a kolegové se na mě dívají opravdu divně, když začnu sypat, ale jsem opravdu ráda, že jsem se dověděla o tomto skvělém přípravku. Moc mi to pomáhá. Už jsem zhubnula 6 kilo...

Vickey

Je to naprosto stejné jako v Americe. Tam jsem to používala. Kup si 2 balení - jsou to dohromady dvě krabičky. Vyplatí se to! A teď opravdu hubnu.

Wizard Queen

Díky moc holky, že jste daly vědět! Chtěla jsem si tento produkt koupit, protože z internetu je opravdu známej, ale dříve jej do EU nedodávali. Také jsem jej koupila nedávno v akci.

Margie

Američtí doktoři jsou géniové! Dobrá práce!

She_Kills

Loni jsem jedla jenom blafy, ale někdo mi poradil, abych brala tyto krystaly a za pouhý měsíc jsem zhubla 8 kilo/

Martyr

Máme webovou stránky jen pro nás, jen pro naši zemi parááááda:)))

Juliette

Martyre, to není žádná novina. Máme ji již 4 měsíce. Tehdy jsem si to objednala a od té doby to používám.
Zhubla jsem 10 kg.

Nelly

Přemýšlím, jak toto sypadlo funguje. Můžete mi někdo prosím to popsat..?

JJ

Je to naprosto stejné, jako se píše na webu. Je to tam skutečně dobře vysvětleno.

Targa

Můj bratr je v Americe již 12 let. Posílá mi krabičky si nidorou a další věci každé 2 měsíce. Od té doby, co ji používá, zhubnul 16 kg, já zhubla 14. Vůbec nemohu uvěřit, že to teď tady máme také.

Nicole_Kidman

Woooow, opravdu si nyní můžeme odbjednat?!! Nikdy bych nevěřila, že se to tu bude prodávat. Viděl jsem to v L.A., ale neměl jsem čas to tam koupit. Super!

lillycole88

Je super, že mají akci. Nemusím čekat, až dostanu výplatu – Mohu si objednat TEĎ :D

DangerousGirl

Viděl jsem spoustu lidí jak s tímto produktem zhubli. Určitě funguje.

MommyM67

S tímto přípravkem jsem zkrotila svoji ohromnou chuť, teď hubnu!

Angie

Pořídím si tento přípravek, protože si chci udržet fit a sexy tělo.

sexangel

Už si to řekla, Angie! Cítím, že tato nidora je již nejlepší přítel dívek

BlackRoseLondon

Je těžké si zvyknout si posypat vše, co jíte. Ale jakmile to uděláte, je opravdu snadné snížit množství, které jíte. Lidé zhubnou více než 10 kg, protože tělo si zvykne na vše.

Doctorgirld

Vysvětli to prosím všechno – to si máme pokropit KAŽDÉ jídlo, které sníme???

BlackRoseLondono

Je to přesně tak... posypeš si to, stejně jako solí. Pokaždé si s sebou nos malou bílou krabičku. Máš dvě - jednu si necháš doma. Vystačí ti na měsíc nebo tak. Výsledky uvidíš posléze : )

Special_K

Koupila jsem si krabičku, ale už mi došla. Cítím se tááák dobře.

Petra

Obdržela jsem kartonovou krabici s dalšími dvěma malými krabicemi uvnitř. Vypadají opravdu dobře. Fakt dobře

Red_heart

Dívala jsem se na webovou stránku a musím vám říct – vyplatí se to jenom když si koupíte 2... koupit 1 nestojí za to

Vanessa

Jó – jen využijte akce. Koupila jsem jednu pro sebe a pro manžela... Chci, aby se zbavil svýho pupku : )